تعمیر درب اتوماتیک رامسر تعمیر کرکره برقی رامسر نصب درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک رامسر تعمیر کرکره برقی رامسر تعمیر درب اتوماتیک رامسر تعمیر کرکره برقی رامسر 30 در صد تخفیف مشاوره رایگان 09125972731-آقای عبدالهی 24 ساعت باز کارگران مجرب تعمیر درب اتوماتیک محدوده رامسر تعمیر کرکره برقی محدوده رامسر تعمیر درب اتوماتیک منطقه رامسر تعمیر کرکره برقی منطقه رامسر تعمیر درب اتوماتیک تعمیر کرکره برقی تعمیر درب اتوماتیک شرکت تعمیر درب اتوماتیک ادارات تعمیر درب اتوماتیک شرکت در رامسر تعمیر درب اتوماتیک ادارات در رامسر تعمیر درب اتوماتیک با نرخ اتحادیه تعمیر کرکره برقی در رامسر فروش و نصب درب اتوماتیک در رامسر فروش و نصب درب اتوماتیک منزل تعمیر کرکره برقی منزل تعمیر جک پارکینگی | تعمیر درب برقی |تعمیر جک بازویی درب اتوماتیک پارکینگ|تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی و ریلی و هیدرولیک-تعمیرات جک|تعمیر راهبند | تعمیر راهبند میله ای | تعمیر تخصصی درب گروه مهندسی فروش و نصب درب اتوماتیک منزل در رامسر

 درب اتوماتیک

تعمیرات درب اتوماتیک مرکز تخصصی تعمیرات جک پارکینگ نمایندگی تعمیرات و سرویسکاری درب اتوماتیک خدمات تعمیر جک پارکینگ.تعمیرات تعمیر کرکره برقی این شرکت با تجربه 20 سال و سابقه درخشان در انجام پروژه های درب اتوماتیک مشاوره فروش و اجرای انواع درب اتوماتیک کرکره ای تعمیر کرکره برقی درب اتوماتیک پارکینگی درب اتوماتیک صنعتی کرکره برقی کرکره اتوماتیک تولید کننده تخصصی درب های اتوماتیک با سابقه ای درخشان در صنعت درب های اتوماتیک.

چه خدمات تعمیر درب اتوماتیک انجام می دهند؟

 1. تعمیر کرکره برقی
 2. تعمیر جک درب پارکینگ
 3. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
 4. آموزش تعمیر کرکره برقی
 5. آموزش تعمیر جک درب پارکینگ
 6. تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای
 7. آموزش تعمیر ریموت درب پارکینگ

درب اتوماتیک یکی از انواع درب برقی می باشد.این نوع درب به صورت الکتریکی باز و بسته می شود و دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

چند نوع درب اتوماتیک داریم؟

 1. درب اتوماتیک پارکنیگی
 2. درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب پارکینگی چیست؟

نمیتوان گفت کدام مدل از درب های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظر و ویژگی هر درب میتوان از هر نوع درب استفاده کرد.تعمیر درب اتوماتیک

درب اتوماتیک به نوعی درب گفته می شود که با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نور و یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور باز و بسته می شوند.درب های اتوماتیک هوشمند جایگزین درب های سنتی قدیمی شده اند که این موضوع باعث افزایش امنیتی سرعت و راحتی کار استفاد کنندگان شده است.درب اتوماتیک امروزه کاملا جایگاهی برای خود در صنعت ساختمان پیدا کرده است و به میزان بسیار زیادی از این نوع درب ها استفاده می شود.از درب اتوماتیک در ساختمان ها اماکن تجاری هتل ها مراکز درمانی مانند بیمارستان ها مراکز صنعتی و کارخانجات و …استفاده می شود زیرا این درب ها آرامش و امنیت و آسایش را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند.درب های اتوماتیک همچنین در میزان مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار هستند و می توانند میزان مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.این درب ها قابلیت حرکت در راستای محور طولی و عرضی (افقی و عمودی)را دارند

انواع درب اتوماتیک چیست؟

1-تعمیر کرکره برقی
2-درب اتوماتیک پارکینگ
3-درب اتوماتیک کرکره ای
4-درب اتوماتیک سکشنال
5-درب اتوماتیک کشویی
6-درب اتوماتیک ریلی

قسمت های تشکیل دهنده درب اتوماتیک چیست؟

 1. تابلوی فرمان یا مرکز کنترل
 2. مرکز کنترل درب اتوماتیک یکی از اصلی ترین بخش های درب اتوماتیک به حساب می آید مرکز کنترل جعبه ای است که در آن تابلوی فرمان قرار می گیرد که کار کنترل باز و بسته کردن درب را بر عهده دارد.این کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیویی و شاسی های متصل به آن و از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می کند.
 3. مولد درب اتوماتیک
 4. این قسمت شامل موتور درب اتوماتیک جک و بازوها که وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.
 5. میکرو سویچ
 6. فلاشرها
 7. چشمی
 8. چشمی برای تعیین موقعیت باز یا بسته بودن درب و کنترل تردد افراد و اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن درب بکار می روند.
 9. ریموت
 10. ریموت درب در واقع برای کنترل از راه دور درب استفاده می شود که به وسیله آن می توان درب برقی را باز یا بسته نمود.
 11. پایه درب برقی
 12. قفل برقی
 13. قفل مکانیکی

نصب درب اتوماتیک

با استفاده از نیرو های مجرب و متخصص خود طی سال ها کار و فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه نصب درب های هوشمند اتوماتیک می باشد.نصب انواع درب اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما در زمینه درب های اتوماتیک می باشد.نصب درب اتوماتیک

مراحل چک کردن مرحله به مرحله و پیدا کردن مشکل درب اتوماتیک چیست؟

برای رفع مشکل درب های ریموتی در ابتدا باید به شکل مرحله به مرحله قسمت های مختلف و اجزای آن را با دقت چک کنید تا بتوانید قسمتی که با مشکل مواجه شده است را بیابید.

۱-ریموت کنترل درب اتوماتیک

از ابتدایی ترین موارد در رفع مشکل درب های ریموتی چک کردن ریموت کنترل است.در ابتدا نیاز است که کیت چراغ ریموت چک شود.توجه کنید که اگر ریموت درب اتوماتیک خراب باشد چراغ آن کم رنگ تر از همیشه خواهد شد و یا اصلا روشن نمی شود.در این صورت یا ریموت درب معیوب شده است و یا با گذشت زمان باتری آن ضعیف شده که با تعویض باتری ریموت مشکل درب اتوماتیک شما حل خواهد شد.

۲-دستگاه مرکزی و فیوز درب اتوماتیک

اگر ریموت دستگاه سالم بود گوش خود را به دستگاه مرکزی درب نزدیک کنید.زمانی که دکمه ای از ریموت را لمس کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده می شود و این امر بیانگر آن است که هم ریموت فرمان صادر می کند و هم فیوز درب سالم است.همچنین سلامت این دو قسمت نشان می دهد که دستگاه مرکزی نیز سالم است.

اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نشد در ابتدا فیوز را چک کنید و اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن است که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.در این زمان می توانید با استفاده از اپلیکیشن پلاک از تعمیرکار زبده برای حضور در محل درخواست کنید.

۳-جک بازویی درب اتوماتیک

باید توجه داشته باشید که اگر جک های بازویی ایراد داشته باشد درب اتوماتیک شما نه باز می شود و نه بسته خواهد شد؛ اما اگر چشمی ها مشکل داشته باشند درب باز می شود اما هنگام بسته شدن با مشکل مواجه شده و معمولا بسته نمی شود.اگر درب به طور کامل باز نشد مشکل از جک بازویی درب اتوماتیک است.در هنگام رفع مشکل درب های ریموتی باید به دقت این موارد را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با مشکل خرابی جک مواجه شدید دو روش برای رفع مشکل جک درب وجود دارد.اولین راهکار تعمیر جک است و اگر جک درب قابل تعمیر نباشد و به طور کلی معیوب شده باشد نیاز است که جک ها را تعویض کنید.تعویض جک کار دشوار و سختی است و باز هم پیشنهاد می کنیم تعویض جک را به عهده کارشناس حرفه ای بسپارید.

۴-چشمی یا فتوسل درب اتوماتیک

در صورتی که تمامی موارد ذکر شده در هنگام رفع مشکل درب های ریموتی چک شد و همگی سالم بودند و درب اتوماتیک هنگام بسته شدن با مشکل مواجه می شد و یا بسته نمی شد ایراد از چشمی آن است.این امکان وجود دارد که ارتباط چشمی ها با دستگاه مرکزی به هر دلیلی قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود.در مواقعی که اطمینان پیدا کردید که مشکل از چشمی های درب اتوماتیک است در ابتدا از صاف بودن و تراز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.سپس دقت داشته باشید که چشمی ها کاملا تمیز باشند؛ زیرا هر مانعی که مانع رسیدن اشعه مادون قرمز به گیرنده شود اختلال ایجاد خواهد کرد.

تعمیر کرکره برقی زمانی ایده آل است که درب دچار خرابی شده باشد در اثر تلاش برای ورود به سیستم آسیب دیده باشد و یا در اثر عوامل جوی دچار ایراد شده باشد.

درب اتوماتیک برقی

این انتظار در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد که درب ها به طور خودکار باز شده و سپس دوباره بسته شوند.در سوپرمارکت ها هتل ها دفاتر عمومی و بیمارستان ها درب برقی به عنوان ورودی های قابل دسترسی عمل می کنند.

در بعضی از موارد ممکن است فشاردادن روی دستگیره های درب یا دستگیره های چرخان درب کشیدن یا فشار دادن آن ها و بستن مجدد پس از عبور از داخل آزار دهنده باشد.افراد غالباً فراموش می کنند که درب ها را بعد از عبور خود ببندند.

از سویی دیگر برای برخی از افراد بازکردن درب و سپس بستن مجدد آن غیرممکن است.استفاده کنندگان از ویلچر کودکان افراد مسن یا افراد معلول از این جمله اند.درب های اتوماتیک دسترسی راحت به ساختمان ها را می دهند که امروزه بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است.

درب اتوماتیک برقی

ضرورت استفاده از درب برقی در برخی از بخش ها

درب های اتوماتیک برقی در بسیاری از ساختمان ها اجازه دسترسی خروج بدون مانع را می دهند.به خصوص برای ساختمان هایی با حجم زیاد عبور و مرور هستند.به عنوان مثال در بخش های ذیل به صورت استاندارد در نظر گرفته شده اند.

بهداشت:در بخش بهداشت سیستم های درب برقی راه حل بهداشتی برای مراجعه کنندگان بیماران پزشکان و سایر افراد برای عبور از درگاه ها هستند.دیگر نیازی به باز کردن درب به صورت دستی ندارند و در عین حال از پخش میکروب روی دست خود جلوگیری می کنند.

هتل ها و سرویس غذا:یک ورودی معتبر و راحت اولین استقبال مناسب از مهمانان در بسیاری از هتل ها است.دسترسی خودکار به آشپزخانه و سایر مناطق کارکنان را قادر می سازد تا با خیال راحت وظایف خود را انجام دهند و خدمات مناسبی را ارائه دهند.دسترسی ایمنی و بهداشت نیز از

مزایای مهم این بخش است.

صنعت خرده فروشی:سیستم های درب برقی اتوماتیک مشتری را به سمت کسب و کارها هدایت می کنند و به عنوان یک نقطه دسترسی معتبر و راحت عمل می کنند.آن ها یک فضای مناسب و جذاب برای خرید ایجاد کرده و به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند زیرا فقط در صورت لزوم باز شده و اتلاف دمای داخلی را به حداقل می رسانند.

ساختمان های عمومی:سیستم های درب اتوماتیک یک راه حل کارآمد و ایمن در این بخش به ویژه برای حجم بالای عبور و مرور عمومی است.

ایجاد امنیت بالا با درب برقی

انواع درب اتوماتیک در رامسر منطقه رامسر

به دلیل کاربردهای مختلف و همچنین نیاز متفاوت افراد به درب اتوماتیک شرکت های سازنده به فکر چاره برای پاسخ گویی به این طیف وسیع سلیقه مشتریان توانسته اند مدل های گوناگون و کاربردی زیادی را طراحی و تولید کنند تا خریداران بتوانند به راحتی متناسب با نیاز و سلیقه خود یک مدل از درب های شرکت در رامسر منطقه رامسر را با خیال راحت انتخاب و خریداری کنند.

اگر بخواهیم به عناصر اتوماسیون درب برقی در رامسر منطقه رامسر بپردازیم می توان گفت که سیستم های اتصالات کشویی درب هایی را ایجاد می کنند که به طور خودکار حرکت می کنند.این نوع سیستم از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که بشرح ذیل می باشند.

دستگاه فعال سازی:این یک ردیاب است که فرمان باز را ثبت می کند و آن را به واحد کنترل درایو منتقل می کند.ردیاب های دستی مانند پد لمسی کنترل از راه دور دکمه ها و سوئیچ ها و ردیاب های اتوماتیک مانند ردیاب های حرکتی سنسورها موانع فوتوالکتریک و موانع دیجیتالی وجود دارد.به دلایل راحتی انواع مختلفی از آشکارسازها اغلب در یک درب برقی اتوماتیک نصب می شوند.

واحد کنترل:این هسته سیستم است که معمولاً شامل سوئیچ های تایمر تنظیمات سرعت باز کردن زاویه ها و زمان باز نگه داشتن و یا فناوری ایمنی مانند کنترل دسترسی نظارت بر فیلم و غیره می باشد.

درایو:درایو درب از نیروی موتور برای باز کردن درب استفاده می کند.درایو در را باز می کند و سپس دوباره آن را می بندد.

نوارهای حسگر:نوارهای سنسور یا ردیاب های حضور مسیر لنگه های درب و لبه های بسته را کنترل می کنند.اگر تهدیدی برای برخورد یا گیر افتادن یک شخص یا شی وجود داشته باشد آن ها بلافاصله درب را متوقف می کنند.

تعمیر کرکره برقی در رامسر منطقه رامسر

تعمیر و نگهداری از درب های برقی
خدمات تعمیر درب برقی

انتخاب شرکت تعمیر و نگهداری درب برقی درست به اندازه انتخاب سازنده مناسب درب مهم است.ممکن است نیاز فوری به تعمیر درب برقی atidoor داشته باشید و یا فقط می خواهید اطمینان حاصل کنید که ورودی های شما حتی الامکان بدون نیاز به تعمیر اساسی به درستی کار می کنند در رامسر منطقه رامسر می تواند به شما کمک کند.

در رامسر منطقه رامسر یکی از بزرگ ترین شرکت های فعال در صنعت درب اتوماتیک است که با بهره گیری از تیمی متخصص حتی در دورترین مناطق نیز خدمات خود را ارائه می نماید.

درب های اتوماتیک برقی در انواع ساختمان ها بسیار مفید هستند.آن ها دسترسی و حمل و نقل وسایل نقلیه را تسهیل می کنند و تجربه بسیار خوبی را برای کاربران به دست می آورند.اما اگر درب اتوماتیک متوقف شود یا هنگام حرکت گیر کند چگونه می توان تعمیر درب برقی را انجام داد؟

در اکثر موارد با موتورها با مشکل روبرو خواهیم شد.ممکن است اتفاقی بیفتد که موتور درب آسیب دیده و باید سرویس یا تعویض شود.یا آن که سنسور حرکت عمل نکرده یا سیستم کنترل از راه دور کار نمی کند.برای این کار توصیه می کنیم با خدمات در رامسر منطقه رامسر تماسی بگیرید.

اغلب تعمیر و نگهداری درب برقی اتوماتیک به دلیل داشتن عناصر الکتریکی لازم است.با توجه به تعداد افرادی که از این نوع دسترسی عبور می کنند باز و بسته شدن مداوم نیاز به خدمات فنی دارد.ضمن آن که بررسی پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکلات توصیه می شود.

تعمیر کرکره برقی در رامسر منطقه رامسر

تعمیر کرکره برقی مغازه در رامسر منطقه رامسر

اگر کرکره های برقی یا درب های برقی اتوماتیک دچار ایراد شده اند آن ها به تعمیر و نگهداری احتیاج دارند تا اطمینان حاصل کنید که برای سال های آینده عملکرد خود را به بهترین شکل انجام می دهند.

یکی از کارهای مناسبی که می توان انجام داد این است که از تکنسین های واجد شرایط بخواهید تا هر شش ماه کرکره برقی و درب برقی را سرویس کنند و همچنین برای تعویض و یا تعمیرکرکره برقی مغازه اقدامات لازم را انجام دهند.

خدمات تعمیر و نگهداری کرکره های برقی توسط تکنسین های حرفه ای در رامسر منطقه رامسر این اطمینان را حاصل می کند که درب شما به درستی باز و بسته می شود به طور موثر کار می کند و همه قطعات از نظم خوبی برخوردار هستند.

اغلب کرکره های برقی اولین خط دفاعی برای مغازه شما هستند.با خدمات تعمیر کرکره برقی مغازه مشاغل می توانند مطمئن باشند که سرمایه آن ها از نفوذ ناخواسته ایمن است.

تعمیر کرکره برقی در رامسر منطقه رامسر زمانی ایده آل است که درب دچار خرابی شده باشد در اثر تلاش برای ورود به سیستم آسیب دیده باشد و یا در اثر عوامل جوی دچار ایراد شده باشد.اگر اجزای الکتریکی یا مکانیکی انواع درب برقی یا کرکره برقی آسیب دیده باشند می توانید از خدمات تعمیر یا تعویض قطعات توسط کارشناسان در رامسر منطقه رامسر استفاده کنید.

عوامل موثر در محاسبه قیمت کرکره برقی

در زمینه خرید کرکره برقی یکی از مهم ترین قدم ها تعیین قیمت است.کرکره های برقی متفاوت هستند و ممکن است از قطعات یراق آلات و لوازم گوناگونی ساخته شده باشند که این در قیمت بسیار تاثیرگذار است.همچنین عوامل مختلف دیگری مانند ابعاد نوع موتور به کار رفته امنیت و ضد سرقت بودن کرکره نیز در محاسبه قیمت کرکره برقی تاثیر گذار هستند.
موتور کرکره برقی هر چه قوی تر باشد و در روز بتواند بیشتر کار کند و کمتر دچار خرابی شود طبیعتاً دارای قیمت بیشتری است ولی اگر موتور و تیغه کرکره مورد نظر ما برای پارکینگ یک منزل بوده و میزان تردد خیلی بالا نباشد ممکن است قیمت کمتری داشته باشد.

قیمت کرکره برقی

در این وسیله مسلماً علاوه بر تیغه و موتور از یراق آلات و ابزار دیگری نیز استفاده می شود که به شرح زیر است:صفحه پلیت برد یا ریسیور شفت جای قفل اندکپ ریل ریموت و غیره که با توجه به نوع کرکره ممکن است هزینه متفاوت تری را شامل شود.عامل مهم دیگر مساحت فضایی است که قرار است کرکره در آن نصب شود هرچه آن محیط بزرگ تر باشد با توجه به قیمت هر متر مربع کرکره هزینه بیشتر خواهد شد.
انواع موتور کرکره برقی

همانطور که گفتیم در زمان خرید کرکره های برقی عواملی مانند جنس تیغه های کرکره و نوع موتور در مبلغ تمام شده کار اثرگذار هستند.در زیر به بررسی و مقایسه انواع مدل های موتور کرکره برقی می پردازیم.برای انتخاب موتور باید سه پارامتر وزن درب اندازه دهانه درب و در آخر تعداد دفعات باز و بسته شدن درب را در نظر گرفت.در مجموع موتورهای به کاررفته در درب های کرکره برقی به سه دسته تقسیم می شوند.نام این موتورها توبلار ساید و سانترال است که دوتای اول نسبت به سانترال بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.در زیر توضیح مختصری درباره هر یک از این موتورها داده ایم.

موتور توبلار در کرکره برقی

توبلار یکی از انواع موتور کرکره برقی است که در ساخت درب های کرکره برقی استفاده می شود و در دو شکل سنگین صنعتی و سبک عرضه می شود.نوع سبک آن برای مکان های کم تردد که دهانه ورودی کم دارند استفاده می شود و نوع سنگین صنعتی آن به دلیل قوی تر بودن در درب های برقی با تیغه های عریض تر و در نتیجه سنگین تر به کار می رود.
موتور توبلار چون در رول کرکره قرار می گیرد فضای کمی را اشغال می کند.قیمت موتور کرکره برقی توبلار نسب به موتورهای دیگر ارزان تر است اما فقط مناسب درب های کرکره سبک می باشد.به دلیل نداشتن سیستم پاراشوت در این مدل اگر گیربکس آسیب ببیند امکان سقوط درب وجود دارد.یکی ازعیوب این موتور این است که در صورت خراب شدن موتور برای دسترسی به آن باید کل کرکره برقی باز شود.

موتور ساید

مدل ساید همان طور که از اسمش پیدا است در کناره ها چپ یا راست محور کرکره نصب می شود.برای دهانه هایی با عرض زیاد و پرتردد مناسب است بسیار پرقدرت است در نتیجه می توان از این موتور برای درب های کرکره ای سنگین استفاده کرد.بی صدا بودن و داشتن باتری بک آپ از ویژگی های این نوع موتور است.
باتری بک آپ به کاربر این اجازه را می دهد که در صورت قطعی برق بتواند درب را چند بار باز و بسته کند.موتورهای ساید دارای سیستم پاراشوت هستند و مانع سقوط درب در زمان خرابی می شوند.
این موتور معایبی هم دارد به عنوان مثال اندازه آن بزرگ تر از مدل توبلار است و سرعتش هم نسبت به مدل قبل کم تر است و قیمت موتور کرکره برقی ساید نسبت به توبلار بالاتر است.

قیمت کرکره برقی

این مدل به دلیل این که در وسط محور درب کرکره برقی نصب می شود سنترال نام گرفته است و مناسب دهانه هایی با عرض و وزن متوسط است.بسیار روان و سریع حرکت می کند.این نوع موتور در ایران بسیار کم استفاده می شود.

کرکره برقی ضد سرقت

امنیت این روزها یکی از دغدغه های مهم افراد به شمار می رود.کرکره برقی ضد سرقت موجبات تامین امنیت و آسایش بیشتر را فراهم کرده است و یکی از پرکاربردترین انواع کرکره برقی محسوب می شود.این نوع کرکره در ساختمان های اداری مسکونی فروشگاه ها و مغازه ها برای افزایش امنیت استفاده
می شود.
در این کرکره ها از تیغه های آلومینیومی وگالوانیزه به دلیل استحکام و مقاومت بالای آن ها استفاده
می شود.

مشخصات فنی کرکره برقی ضد سرقت

•تیغه های گالوانیزه:تیغه های گالوانیزه اصطلاحی است که در مورد انواع کرکره زیاد به کار برده می شود.گالوانیزه کردن تیغه موجب مقاوم کردن آن نسبت به شرایط محیطی شده و استحکام کرکره را افزایش می دهد.این گونه تیغه ها از آلومینیوم مقاومت بیشتری دارند.در برابر برش نیز از خود مقاومت نشان می دهند.
•قابل طراحی و نصب در ابعاد و اندازه های مختلف:انواع کرکره می تواند در ابعاد مختلف و برای ساختمان های متفاوتی مورداستفاده قرار بگیرد.
•دارای مفتول هایی از جنس فولاد:پروفیل هایی درون کرکره برقی ضد سرقت وجود دارد که با مفتول ساخته شده اند.این مفتول ها بسیار مقاوم هستند و معمولاً روکشی از جنس آلومینیوم دارند.
•رنگ آمیزی الکترواستاتیک:رنگ های الکترواستاتیک هیچ کدام از مشکلات رنگ های معمولی را ندارند.به طور مثال در هنگامی که با رطوبت در تماس هستند پوسته پوسته نمی شوند.

قیمت کرکره برقی در رامسر منطقه رامسر

با توجه به توضیحات گفته شده ممکن است که شما نیز به فکر تهیه کرکره برقی افتاده باشید.شرکت تعمیرکار کرکره برقی در رامسر منطقه رامسر عرضه کننده انواع کرکره برقی می باشد.مدل های زیادی از هر نوع دسته بندی در سایت تعمیرکار کرکره برقی در رامسر منطقه رامسر وجود دارد.

:Published Date:6/14/2024 2:40:26 PM
تلفن تماس فوری تعمیر درب اتوماتیک رامسر تعمیر کرکره برقی رامسر نصب درب اتوماتیک